четвер, 30 травня 2024 р.

Новий освітній простір

 Зазвичай педагог вирішує сам, яким буде дизайн кабінету.  



Проєкт " Фотографія, що оживає"


   Метою проєкту - залучення сучасної учнівської молоді до національно-патріотичного виховання, занурення в історичне минуле та їх безпосередня участь у творенні «фотографії, що оживає», приміряючи образи минулого і відтворюючи вибрану світлину в сучасній інтерпретації.

 











понеділок, 27 травня 2024 р.

Розвиваємо активне слухання музики.

  Під час активного слухання музики, дитина не лише слухає музичний твір, а й в русі відтворює його настрій, зміни темпу та динаміки. Така діяльність сприяє розвитку музичних здібностей, таких психічних процесів, як увага, уява, пам'ять, мислення та допомагає самовираженню через пластику рухів.

    

     
 

неділя, 26 травня 2024 р.

Флешмоб руханка в вишиванках " Дякуємо ЗСУ"

 

  Участь у національній руханці в вишиванках до Міжнародного дня вишиванки разом з Українською Федерацією Спорт заради розвитку під гаслом " Дякуємо ЗСУ".


Відео флешмобу

Навчальний проєкт " Фотомистецтво та реклама"

    
     Реклама стала нині частиною повсякдення, без неї важко уявити сучасне життя. Реклама багатофункціональна: вона має економічний, соціальний, політичний, культурний, просвітницький, психологічний, естетичний вплив на суспільство.
Вчимося створювати рекламу!


   




  



Сміливість, творчість, новаторство і ДРІТ

 

                                                                                        Щоб бути новатором, треба мати і сміливість, і творчий запал, і ділитися своєю творчістю. Адже новаторство - це створення нового в мистецтві.   Сьогодні семикласники творили, експериментували,  проявляли сміливість і дивували своїми роботами. Створили оригінальні скульптури з дроту і навіть скульптуру - мобіль.


Квест у музеї

                                                                                           Не за партами, а в музеї! Саме так провели один з навчальних днів учні та учениці 10 класу. Атмосфера  Національного музею ім.  А.Шептицького надихає. Те, що проводився урок в такому місці, запам'ятається на 100%.      Квест у музеї, несподівані завдання і пошуки відповідей,  пазли та командна робота. А на завершення - творча робота за мотивами картини "Гість із Запоріжжя" Фотія Красицького, племінника Тараса Шевченка.


пʼятниця, 17 травня 2024 р.

Науково-дослідницька робота. Журнал "Мистецтво та освіта"

   
   Науково-дослідницька робота в освіті є важливим інструментом для вдосконалення педагогічної практики, розвитку нових методик та підходів до навчання та виховання. Ця робота спрямована на вивчення педагогічних проблем, експериментальне впровадження нових методик, аналіз результатів навчання тощо. 
   Результати науково-дослідницької роботи публікуються в наукових журналах, представляються  на конференціях або використовуються для підвищення кваліфікації педагогів. Публікації в освітніх журналах є важливим засобом поширення знань і досвіду в галузі освіти. Це можуть бути наукові статті, методичні матеріали, огляди та інші види публікацій, які мають на меті сприяти розвитку педагогіки та підвищенню якості навчання. 
     Публікація в освітньому журналі дозволяє педагогам ділитися своїми дослідженнями та здобутками з іншими фахівцями, отримувати обгрунтовану критику та вдосконалювати свою роботу. Крім того, це сприяє підвищенню авторитету та визнанню в галузі освіти.
   Всеукраїнський науково-методичний журнал "Мистецтво та освіта" створений у лютому 1996 року (Свідоцтво про реєстрацію у Міністерстві України у справах преси та інформації від 16.02.1996 р., Серія КВ, № 1833).
    Першими засновниками видання стали Міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України, Київська дитяча Академія мистецтв.Журнал "Мистецтво та освіта" був затверджений як наукове фахове видання України: перелік № 1 наукових фахових видань України (бюлетень ВАК України №2 за 1997 р.) та перелік № 2 наукових фахових видань України (бюлетень ВАК України № 5 за 1999 р.).
    Науково-методичне видання "Мистецтво та освіта" висвітлює проблеми теорії, історії мистецької освіти (спеціальність 13.00.01), теорії та методики виховання (спеціальність 13.00.07), методики викладання музики та образотворчого мистецтва (спеціальність 13.00.02).
     На сторінках часопису презентуються науково-теоретичні підходи й практичні інновації в галузі мистецької педагогіки, мистецької освіти в Україні та зарубіжних країнах , а також досвід кращих учителів мистецтва України.
 Покликання на pdf документ публікацій.

 КОЛЯДУЄМО У КОМПОЗИТОРА: ПРИВЧАЄМО УЧНІВ ДО КОЛЕКТИВНОГО МУЗИКУВАННЯ


середа, 1 травня 2024 р.

Тренінг стресостійкості

 
    Сьогодні, 5 квітня хлопці та дівчата 7Б класу були учасниками тренінгу за програмою NATAN
 "Постійна колективна травма та резильєнтність".
Разом з тренерами Романною Степанівною та Наталею Ярославівною, діти навчалися  технік емоційної регуляції та  стресостійкості. 
Особлива подяка тренерам міжнародної організації NATAN Worldwide Disaster Relief Nonprofit за можливість навчатися.


Музейний майстер-клас


   Незабаром Світле Христове Воскресіння. Свято, котре поєднує в собі багато народних традицій – однією з найпоширеніших є писанкарство, де кожен орнаментальний мотив має певне сакральне значення. 
Наші семикласники взяли участь  передвеликодному майстер - класі зі створення Великоднього символу -  декоративної писанки, який відбувся в національному музеї імені А.Шептицького.







Проєкт Tinkering toolkit "Навчамося діяльнісно"


   Мета проєкту Tinkering toolkit "Навчамося діяльнісно" – сприяти всебічному розвитку дитини через активну взаємодію, відкриті завдання, командну співпрацю, дослідження, спостереження, де діти експерементують з набором LEGO для діяльнісного навчання та матеріалів довкола.
    Завдання  " Відновимо Україну разом". Конструювання  модель з важелем для відбудови країни.