У Львівському обласному інституті післядипломної
педагогічної освіти відбулася Освітня академія для вчителів музичного мистецтва
та педагогів-тренерів НУШ. Фахові дискусії, обмін досвідом, сучасні цифрові
інструменти та спільний пошук рішень для розвитку мистецької освіти — у нашому
відео.
Практичну частину
заходу підготувала та провела старша викладачка кафедри гуманітарної освіти
Наталія Кузьменко. Учасники ознайомилися з можливостями інтеграції цифрових
технологій в освітній процес, опрацьовували інноваційні психолого-педагогічні
підходи, інструменти психологічної підтримки та ефективної комунікації в умовах
сучасних освітніх трансформацій.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.